Informatsiooni sisestamine

04

INFORMATSIOON!

Selleks, et tagada veebilehele eluvõime, meelitada külastajaid ja ka neid kinni hoida, on vaja veebileht regulaarset uuendada, s.t. uuendada sellel sisalduvat informatsiooni. Ainult niiviisi saavad külastajad aru, et Teie veebileht ei ole lihtsalt moeavaldus, vaid elusorganism, mis kasvab ja areneb.  

Veebilehe külastajate õigeaegne teavitamine Teie ettevõte elust kuulub teenuse „veebilehe saatmine“ alla. See funktsioon võimaldab suurendada lojaalsust ja määrata õiget käitumisstiili, mis on suunatud Teie veebilehe sihtgrupile.

Mida uuendada?

Kõike, mida tahate viia oma sihtrühmani: uudiseid, ettepanekuid, aruandeid ja fotosid… mida iganes! Veebilehe uuendamist tajuvad külastajad igal juhul positiivselt – niiviisi Te suhtlete nendega, näitate välja tähelepanu ja hoolt.

Meie veebilehe tugiteenistus töötab selleks, et aktuaalne informatsioon ja värsked uudised suurendaksid iga päev külastatavust ja meelitaksid ligi uusi kasutajaid. Statistilised andmed näitavad, et veebileht, kus kolm kuud ei ole andmeid uuendatud on surnud veebileht, seda ei külasta praktiliselt keegi. Just sellepärast on veebilehe tugiteenus nii tähtis ja vajalik iga projekti jaoks.

MIS on veebilehe teenindamine?

Oleme valmis tagama regulaarset info uuendamist Teie virtuaalsel platsil: artiklid, uudised, eelteated, tootekataloogi täiendused jne. Võite usaldada seda „veebilehe saatmise teenistuse“ spetsialistide hoolde ja olla kindel, et informatsiooni laetakse üles korrektselt ja õigeaegselt! Veebilehe tugiteenus võimaldab luua kontakti Teie toodete ja teenuste potentsiaalselt tarbijatega.

Viimasel ajal on aktuaalseks saanud firma blogi pidamine, niiviisi saate olla oma külastajatele märksa ligemal. Saades teada huvitavaid sündmusi ettevõte ning selle esindajate elust tekib tarbijatel Teiega lähedusetunne. Te justkui saate sõpradeks, mitte aga olete ostja ja müüja rollis. Meie veebilehe tugiteenistus võib pakkuda Teile blogi pidamise teenust.

Isegi siis kui Teil ei ole piisavalt aega uute tekstide koostamiseks, saate tellida tekstide kirjutamise teenust meie stuudios. Teilt on sellisel juhul vaja faktilist informatsiooni, mis hakkab olema uudise või pressiteate aluseks. Veebilehe teenindamine võib koosneda teenuste kompleksist, mis on seotud Teie projekti arendamise ja funktsioneerimisega.

Veebilehe saatmine võimaldab Teie projektil areneda täisväärtuslikult, meelitades ligi üha rohkem külastajaid.