POLÜGRAAFILINE KUJUNDUS

idea Meie spetsialistid võivad pakkuda Teile laialdasi polügraafilise reklaamtoodangu väljatöötamise ja loomise teenuseid.

Kalendrite kujundus

Üks populaarsemaid ja kasulikumaid ärikinke on firma kalender. Selline kink on meelt mööda nii Teie töötajatele kui ka partneritele. See on hea viis Teie ettevõtte reklaamimiseks, sest külastajad pööravad sageli tähelepanu firma kalendritele. Meie ettevõtte läheneb loominguliselt firma kalendrite kujunduse loomisele ning me saame pakkuda nende suurt valikut.


Reklaami kujundus

Reklaam massmeedias omab tähtsaimat tähendust kauba või teenuse edendamisel turul. Ta aitab kaasa suure hulga uute klientide meelitamisele. Reklaami avaldamisel erinevates trükiväljaannetes saab ettevõte tõsta oma staatust kaupade ja teenuste turul, laiendada potentsiaalsete klientide ja tarbijate ringi.

Postkaartide kujundus

Firma postkaart on meeldiv ja mittetükkiv tähelepanu osutamise võimalus kolleegidele, töötajatele ja äripartneritele. Postkaarte võib kinkida erinevate tähtpäevade puhul suuremale seltskonnale (näiteks töötajatele ja klientidele jõulude puhul) või isiklikult (näiteks inimese sünnipäeva puhul). Unikaalse kujundusega erk ja atraktiivne firma postkaart võib olla ka ilusaks lauakaunistuseks.

Kaupade pakendi kujundus

Kui Te tahate tõsta oma ettevõte müügitulemusi, siis ei tohi mingil juhul alahinnata kauba pakendi tähtsust. Professionaalselt kujundatud pakend on efektiivne vahend ostjate huvi tõstmiseks. Igav ja hooletu pakend võib osutada Teile halva teene, seejuures kvaliteetne, erk ja atraktiivne pakend aktsendiga firmabrändile kujundab positiivse mulje selle sees oleva kauba kohta.

Infolehed ja -voldikud

Infolehed- ja voldikud on veel üks vahend oma kauba või teenuse reklaamimiseks ja edendamiseks: supermarketid pakuvad infot soodusmüükide ja allahindluste kohta, pangad uute raha hoiustamise võimaluste kohta, ehitusettevõtted esitavad oma teenuseid jne. Ettevõte üldmulje sõltub mitmetest faktoritest, milles kvaliteetne infovoldiku kujundus mängib sugugi mitte viimast rolli. Infovoldik, mis kujutab endast kompaktset reklaamprospekti, valmistatakse tavaliselt formaadis A5, А4 või А3, ühe või kahe murdekohaga. Valmistamise lihtsus, lai levikuala ning värvilisus teevad infovoldiku üheks kõige levinumaks polügraafilise toodangu liigiks.

Firma ajakirjad ja ajalehed

Paljud firmad töötavad potentsiaalsete klientide meelitamiseks välja firma ajakirju ja ajalehti ning avaldavad neid. Firma trükiväljaannete peamiseks ülesandeks on informeerida lugejaid ettevõtte tegevusest, uutest kaupadest ja esitada oma teenuseid. Firma trükiväljaanded levitatakse töötajate, partnerite ja potentsiaalsete klientide seas.

Firma polügraafia

Visiitkaartide, ametlikke plankide, CD-kaante, kleebiste valmistamine.