Veebilehe tugiteenus

help Kui tellimus on täidetud ja projekt valmis tehtud ei jäta me kliente hädas probleemidega, mis võivad tekkida veebilehega edasise töö käigus. Veebilehe saatmise teenuste hulka kuuluvad:

  • tehniline tugi (tagame veebilehe töövõimekust, volitamata isikute juurdepääsu takistamist);
  • konsultatsioonid;
  • veebilehe ümberkujundus (mitte sagedamini kui 1 kord aastas);
  • veebilehe elementide ümberkujundus kliendi nõudmisel;
  • hooajaline ümberkujundus kliendi nõudmisel;
  • artiklite kirjutamine veebilehe positsioonide säilitamiseks peale veebilehe edendamist, mis on kohustuslik tingimus veebilehe positsioonide säilitamiseks.

Paljud arvavad, et sellise projekti nagu „veebileht“ edukaks realiseerimiseks piisab ainult selle loomisest, edasi aga töötab kõik ise. Ning seepärast paljud kliendid ei soovi sellist teenust nagu „veebilehe tugi“, arvates, et see on mõttetu raharaiskamine. Muidugi on täitsa võimalik tagada ka iseseisvalt veebilehe normaalset funktsioneerimist uudiste lisamisel üks kord kuus jne. Kuid palju lihtsam on lasta teha seda tööd spetsialistidel. Teil on lihtsalt vaja saata meie e-postile Teie soovid, kus ja millisel kujul Te tahaksite näha kindlat materjali.

Me näeme igas oma Kliendis partnerit kes samuti nagu ka meie tahab luua mitte lihtsalt veebilehte vaid eduakt projekti, mis hakkab iga aastaga laienema, tuues kasumit. MYWeb töötajate mitmeaastane kogemus võimaldab lahendada püstitatud ülesandeid maksimaalselt operatiivselt ja kvaliteetselt. Meiega on lihtne teha oma veebilehte edukaks, ideaalselt funktsioneerivaks ja dünaamiliselt arenevaks.

Tellige meie ettevõttes teenust „veebilehe tugi“.